Ing. Eva Strachotová

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

 

AKTIVNÍ TÝDEN V CHORVATSKU Se sportovním a kulturním programem.

 

8–denní autokarový poznávací zájezd s bohatým sportovním a kulturním programem a ubytování v přímořském letovisku Podaca–Makarská riviera. Penzion SELMA.

Termín je od 08.06.–15.06. 2018 5 nocí / 8 dní CENA: 8990,- Kč+ pojištění- 240,- Kč, 7.den se končí snídaní, lze přikoupit na cestu balíček za 100,- Kč

1.den: odjezd ze Zábřeha v odpoledních hodinách, noční přejezd Rakouskem

2.den: příjezd , ubytování v penzionu Selma,v letovisku Podaca,oběd , infoschuzka, procházka, večeře

3.den: po snídani se vydáme na moře, plavba na kajacích ašlapadlech. Odpoledne závody družstev, večeře, vyhlášení výsledků.

4.den: po snídani se vydáme na cyklistický výlet do údolířeky Neretvy. Cestou navštívíme muzeum Narona ve Vidu (muzeum bylo slavnostněotevřeno teprve 18.05.2017 jako první archeologické muzeum v Chorvatsku postavené přímo v terénu nad samotným archeologickým nalezištěm římských vykopávek). Narona byla druhým největším římským městem na východním pobřeží Jaderského moře. Po poledni navštívíme také výjimečnou plážv ústí řeky Neretvy, odpočinek, koupání, sběr mušliček, v podvečer návrat do místa ubytování na večeři.

5. den: po snídani nás budečekat celý den strávený v přírodním parku Bačinská jezera, dopoledne podnikneme procházku kolem pěti místních jezer (Crnišovo, Klek, Sladinač, Perast aŠipak), odpoledne násčeká projížďka lodí, návrat na ubytování, večeře.

6.den: po snídani se přepravíme autobusem do historické Omiše, kde nařece Cetina zažijeme skvělou jízdu na raftech úzkou soutěskou, kterou za staletí řeka vyhloubila ve skále. Odpoledne prohlídka historického centra města s možností návštěvy pirátské pevnosti, návrat do místa ubytování, večeře.

7.den: po snídani odjezd na Plitvická jezera, turistická stezka k vodopádům, odpoledne návrat doČR

8.den: příjezd do ČR.