Petr Kondler

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

   


 Ahoj všemInnocent, kdo čtou info  6.11.2017 

Sběrová soutěž zná již vítěze.... a to 5.B

Bohužel my jsme 5.A :-)

 5.A obsadila nádherné 4. místo a zaslouží taktéž obrovskou gratulaci... 2 004 kg  a získali jsme šek na 500 Kč.

Poděkování patří všem rodičům i dětem, kteří se na akci podíleli. Bez vaší trpělivosti při střádání sběru, bychom takového úspěchu nemohli nikdy dosáhnout 33 405 Kg DĚKUJEME!!!

Jen bych chtěl podotknout, že naše třídní domluva zněla:,, Každý člen našeho týmu se podílí na sběru" , přesto se objevili tací, kteří nedonesli vůbec nic. Popřemýšlej nad sebou, co bys měl udělat, abys pro příště byl zrovna Ty platný člen týmu.

Mějte hezký den PK

 

 Ahoj všemInnocent, kdo čtou info  3.11.2017 

Ondra Nevěřil a Markétka Kargerová se dnes 3.11. účastnili krajského finále ,, Logická olympiáda"  v Prostějově. Oběma gratulujeme za odvahu a účast. Ale to není všechno, Ondra se stal vítězem krajského kola. Ondrovi patří obrovská gratulace. Ondro děkujem :-). Děkujeme i mamince Nevěřilové, která oba borce doprovázela a postarala se o naše matematické naděje :-) . Přeji Vám všem krásný víkend. PK

 

Ahoj všemInnocent, kdo čtou info  31.10.2017 

Sběr se chýlí ke konci a již jen pár dnů zbývá do ukončení této tradiční podzimní akce. Máte poslední možnost ještě zamíchat pořadím. Smekám před úsilím a trpělivostí všech, kteří se sběru účastní :-), makejte jste borci... Děkujeme všem

 Zítra se přehoupneme do listopadu, toto letí. A co nás čeká v posledních dvou měsících???

  Akce listopad:

 6. listopadu 2017 od 17-ti hodin

 Chcete se "něco" dozvědět o výuce matematiky Hejného metodou? Chcete, aby se Vaše dítě učilo matematiku Hejného metodou nebo se toho naopak bojíte? Odpovědi na tyto a podobné otázky, Vám může pomoci zodpovědět paní Mgr. Jaroslava Kloboučková, která v pondělí 6. listopadu 2017 od 17-ti hodin hlavním hostem besedy na téma vyučování matematiky Hejného metodou.
Proto se, prosím, přihlašujte na adresu: reditel(zavináč)bozenka.cz, stačí, když napíšete, že se zúčastníte a uvedete jména účastníků, které přihlašujete.
Děkujeme
                                                                                                 

 

16. listopadu 2017 - Božčina meruna ( fotbalový turnaj 13,00-15,30 )

20.-24. listopadu  2017 - Barevný týden  (pokus barevné sladění žáků školy)

22. listopadu 2017 - Exkurze zámek Úsov, Klopina

                          Dne 22.11.2017 proběhne přírodovědná exkurze spojená s prohlídkou Zámku Úsov (Lovecko lesnické muzeum) a návštěvy FIT müsli v obci Klopina (nová sušička ovoce). Sraz v ZŠ stejně jak chodíš do školy (odjezd 8,30 BUS), pravděpodobný příjezd k ZŠ 12,25h (oběd neodhlašujeme). S sebou kartičku pojištěnce, svačinu a pití na dopoledne, sáček pro případnou nevolnosti, oblečení dle počasí J.  Záloha 80Kč.(BUS, zámek) 
 

5. prosince 2017 - Vánoční Praha, Národní divadlo

 Dne 5.12.2017 proběhne vlastivědná exkurze Vánoční Praha spojená s prohlídkou Národního divadla. Sraz na vlakovém nádraží Zábřeh v 7,00h (odjezd Zábřeh 7,18h), pravděpodobný příjezd Zábřeh 18,35h (odjezd Praha 16,44h). S sebou kartičku pojištěnce, jídlo a pití na celý den, sáček pro případnou nevolnosti, kapesné dle uvážení, oblečení zimní J. Prosíme o dochvilnost zákonných zástupců při vyzvedávání dětí večer na nádraží v Zábřehu, nikdo nebude puštěn sám domů. 

Záloha 240Kč (Regiojet, ND-vstup).

 

7. prosince 2017 - Vánoční Boženka ( vánoční trhy s vystoupením žáků ZŠ )

22. prosince 2017 - Vánoční besídka třídy ( oslava Vánoc a rozloučení s rokem 2017 v třídním kolektivu )

V případě potřeby jsem stále na telefonu nebo mailu. Pište, volejte :-) mějte hezký den PK 

 

 


 

 

 Ahoj všemInnocent, kdo čtou info  26.10.2017 

Jsem rád, že jste se vrátili z exkurze zdraví a spokojení. Musím Vás všechny pochválit za chování, vystupování a vědomosti, které jste předvedli po celou dobu exkurze. Pevně doufám, že jste si odnesli z exkurze důležité informace a zkušenosti, které v životě jistě využijete. Vždyť právě proto se náš Školní Vzdělávací Plán jmenuje Škola pro život :-).

 Užijte si podzimní prázdniny a ve zdraví zase ve škole, ještě chvilku a jsem zase zpět, opatrujte se  PK

  Ahoj všemInnocent, kdo čtou info  23.10.2017

25.10. se uskuteční exkurze do Hradce Králového  (hvězdárna)  a Josefova (pevnost). Na co nezapomenout ( jídlo, pití na celý den, vhodné oblečení- půjdete chodbami v podzemí, sáček pro případ nevolnosti, obědy máte odhlášené, nezapomeňte fotit.) Chovejte se tak, aby jste si odnesli z exkurze co nejvíce a pedg. doprovodu práci usnadnili. Děkuji za pochopení, ať se Vám tam líbí a ve zdraví opět ve škole.

Rozjela se soutěž ve sběru starého papíru. Makejte, sbírejte, ať máme co nejvíc kg :-). Pozor na zvýšený provoz aut před školou z důvodu sběru starého papíru. Prosím o ohleduplnost řidičů - rodičů, kteří sběr přiváží. Děkuji PK

 

 Ahoj všemInnocent, kdo čtou info  19.10.2017

Děkuji všem dětem za milou návštěvu a nádherné dopisy, které mi jistě pomohou k brzkému návratu, už se nemůžu dočkat, až zase budu s Vámi Innocent.

Chtěl bych poděkovat Ondrovi Nevěřilovi, Jakubovi Chmelařovi za účast v soutěži Logická olympiáda. Ondrovi se soutěž velmi povedla a postoupil do krajského semifinále. Ještě jednou obrovská gratulace Ondrovi a držíme pěsti v krajském semifinále. Oba si nezapomeňte ohodnotit své úsilí v podobě Ondra 5korálek, Jakub 2korálky do soutěže Kralický Sněžník.

Dále chválím florbalový tým za účast ve školním turnaji a za krásné 3. místo, ani vy se nezapomeňte ohodnotit 1+1korálka.

Již se nám podařilo objednat akci Vánoční Praha (vánoční trhy, Národní divadlo). Jede se 5.12. 2017, tudíž strávíme Mikuláše v Praze, bude se vybírat 240 Kč, zvadlo dostaneš v listopadu. Do ŽK jen závazně potvrď, zda pojedeš nebo ne. Je důležité si vše rozmyslet, poněvadž jedeme Regiojetem a vše se objednává...      Děkuji za pochopení.

Mějte hezký den a usmívejte se PK  Innocent

 

 

 Ahoj všemInnocent, kdo čtou info  16.10.2017

Ahoj všem, momentálně budu delší dobu v pracovní neschopnosti, za což se omlouvám. Všechny plánované akce v říjnu proběhnou, jak je naplánováno. Budete-li cokoli potřebovat zjistit, volejte nebo pište. Ranní setkávání, doučování se odkládá do listopadu. Hra Kralický Sněžník pokračuje, sbíráte body a každé pondělí postupujete po maketě Kralického Sněžníku. Hraj fér, falešná hra je zrada :-( .Pravidelně měníme služby a jsme za službu ohodnoceni. Vše zvládnete i beze mě, alespoň se přesvědčíme, jak si navzájem můžeme důvěřovat a jaké samostatnosti jste se naučili.

Děkuji všem za pochopení 

 

VZKAZ OHLEDNĚ SBĚRU: 

Po menších komplikacích se mění datum sběru. Prosím děvčata Kačenku a Leonku, aby zapisovala stejným způsobem výběr sběru jako loni, děkuji. Je pro nás důležité, aby se sběru účastnil každý ze třídy, byť by donesl 1kg. Heslo měsíce: ,, Papírek k papírku, tuna je za chvilku."

 23. 10. - 1. 11. SBĚR PAPÍRU 

 

 Ahoj všemInnocent, kdo čtou info  6.10.2017

M- probíráme jednotky délky, hmotnosti (dokonči za Dú pracovní list jen jednu stranu), test nedopadl nejhůř, ale každý se můžeme zlepšovat...

Vl - probíráme Národní obrození. Kdo nepsal test na M. Terezii a Josefa II. si jej může napsat nebo budeš-li chtít, můžeš i ústně (Nelča K. Tom Valášek).

Blíží se exkurze do pevností Josefov a hvězdárny v Hradci Králové, prosím ty, kteří ještě nezaplatili, ať tak co nejdříve učiní, děkuji.

Chválím všechny, co mají snahu se zlepšovat ve vzdělávání nebo chtějí jinak pomoci třídě, přivstanou si a chodí na ráno na 7hod. I pro mě je náročné, vstávat v 6,00 Cry

 Ranní doučování není všemocné, ale může ti pomoci ke zlepšení či většímu sebevědomí.

Prosím, kdo fotil akci Šerák, pošlete mi fotky, já je vytisknu a přidáme si je na dveře :-) 

Mějte krásný víkend a v pondělí se budu těšit, pa PK Smile

Ahoj všemInnocent, kdo čtou info  

Prosím, o procvičení násobilky....

Skupina, která ještě nedonesla info o Kralickém Sněžníku, nechť udělá nápravu a vše do pá donese, děkuji a mějte hezký den PK 

 

Na třídních schůzkách jsem slíbil předběžný plán na školní rok 2017/18

 21.9.  MAS Horní Pomoraví ve čtvrtek 21. září v ZUŠ Zábřeh, je nutné se nahlásit, ale myslím, že se tam vlezete :-) viz. www.bozenka.cz

29.9. Ředitelské volno 

13.10. Slavnostní otevírání nového hřiště

16.-23.10. Podzimní sběr starého papíru 16.-23.10. Jarní sběr starého papíru

25.10. Př+Vl akce exkurze do Hradce Králového- hvězdárna a Josefov- pevnosti ( viz. zvaldo v ŽK)

listopad- akce přespání ve škole, snad se podaří...

20.- 24.11. Barevný týden

16.11. Božčina meruna 

prosinec- akce Vánoční Praha, Národní divadlo

7.12.- Vánoční Boženka

22.12. Vánoční besídka třídy 

Leden, únor dle počasí závody v běhu na lyžích 

Únor, březen 8. Školní ples a maškarní ples

31.5. Zábřežské hry

11.-15.6. Ozdravný pobyt v Kunčicích

Rozlučka s 5. tř. s překvapením Smile a prázdniny  Smile

 

 Ahoj všemInnocent, kdo čtou info  

Chtěl bych poděkovat všem za bezproblémový výstup na Šerák, za přijetí nových žáků Nelči, Martina, Tomáše, Ondry a Tomáše. Jste bezva a myslím, že nám všem bude fajn . Je velmi důležité, si navzájem věřit a tahle akce nám ukázala, že by to mohlo klapat Embarassed 

 Nezapomeňte na výběr skupiny, svůj název pro tento školní rok a o barvu budeme ještě soutěžit Embarassed

První úkol pro Vaše skupiny je sehnat co nejvíce informací o Králickém Sněžníku !!!

Pravidelně každý měsíc něco podnikneme, těšte se už na říjen... Cool

 

VZKAZ NEJEN  PRO  RODIČE:

-vybíráme 80,- na pracovní sešity do ČJ (2 x 40,-) již skoro vše máme vybrané

14.9. úvodní třídní schůzky 15,00-16,30, základní info o průběhu vzdělávání na naší škole.

Přeji Vám všem krásný víkend PK. 

Ahoj všemCool

Prázdniny se blíží ke konci a nový školní rok 2017/18 je tu. Snad jste všichni zdraví a prožili jste krásné dny volna plnohodnotně.

S nákupy do školy se netrapte, na všem se domluvíme v prvních dnech, ale můžete využít tab. ze stránek školy. Využijeme všech pomůcek ze 4.tř.

 Školní rok 2017/18 zahájíme nástupem před školou v pondělí 4. 9. 2017 v 8 hodin. Zde přivítáme jmenovitě všechny prvňáčky a také ostatní žáky školy. Poté se žáci pod vedením svých třídních učitelů přesunou do tříd, kde setrvají cca do 9.00.

V současné době se velmi intenzivně pracuje na vyučovacím rozvrhu, který bude ihned po dokončení zveřejněn zde na stránkách školy.

Nově příchozí žáci si budou muset zakoupit čip, který slouží pro vstup do školy a pro výdej oběda v jídelně. Čip se prodává v kanceláři školy.

 

V letošním školním roce 2017/18 se vydáme motivační hrou na Kralický Sněžník, a proto se hned v úvodním týdnu vydáme na GO- přechod Ramzová-Červenohorské sedlo, vše dostaneš na zvadle a k podpisu rodičů. Cesta není náročná, ale prověří nás. Taktéž zde bude dostatek prostoru k seznámení s novými spolužáky a prověřit znalosti z VL, Př.

 Přechod RAMZOVÁ – ČERVENOHORSKÉ SEDLO  6.9.2017

  • sraz 7:15 na vlakovém nádraží v Zábřehu
  • příjezd 16:00-17:00 ke škole
  • záloha 200,- (cestovné vlak tam, lanovka na Čerňavu, autobus zpátky)
  • čeká nás 12km v terénu, takže nepodceňuj vhodné oblečení a obuv, pláštěnka a průkazka ZP+léky které používáš je v batohu povinnou výbavou, dostatek jídla a pití (možnost drobného občerstvení na Šeráku - takže příp.kapesné, vodu možno dočerpat na Vřesové studánce)
Užijte si zbytek prázdnin a 4.9.2017 se budu těšit na naší Božence PK.

Ahoj Embarassed


Děkuji všem za krásný školní rok 2016/17, odpočiňte si a ve zdraví si užijte prázdnin.

V pondělí 4.9. se na Vás budu těšit. Cool

PK