Výsledky

XIV. Božčina Meruna

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Napsal uživatel Mgr. Pavel Nimrichtr Pátek, 23 Listopad 2018 07:18

Čtrnáctý ročník věhlasného fotbalového turnaje se odehrál ve čtvrtek 22. listopadu. Přihlášeno bylo devět fotbalových týmů.

Číst dále: XIV. Božčina Meruna

 

XIII. Božčina Meruna

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Napsal uživatel Mgr. Pavel Nimrichtr Pátek, 27 Duben 2018 06:52

Třináctý ročník významného fotbalového turnaje na sebe nechal dlouho čekat, ale naštěstí vše dobře dopadlo a tak ve čtvrtek 26. dubna nastoupilo 10 týmů k zahájení. Pravdou je, že týmů v minulosti bývalo více, ale letos se fotbalisté nějak domluvili a vytvořili týmy, které měli někdy i čtyři náhradníky. Hrálo se ve dvou skupinách po pěti, kde bojoval každý s každým a hned 4 nejlepší ze skupiny postoupili na čtvrtfinále. To už byl vyřazovací systém, vítěz šel do semifinále, kde šlo o medaile.

Číst dále: XIII. Božčina Meruna

   

1. jarní den

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Napsal uživatel Studio PPP Úterý, 21 Březen 2017 08:03

Po dlouhé a krásné zimě přichází tolik očekávané jaro. Astronomické jaro začalo 20. března v 11.28, ale my jej vítáme dnes v úterý 21. března stylem AKCE - KRÁTKÉ NOHAVICE. Každý, kdo přišel do školy s krátkou nohavicí nebo v sukni je zapojen do této akce, vítá jaro a nemůže být zkoušený! Ráno to u vchodu vypadalo jako při největší dopravní zácpě, protože zúčastněných bylo opravdu hodně. Děkujeme všem, co se zapojili a přejeme KRÁSNÉ JARO!
   

XII. Božčina Meruna

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Napsal uživatel Studio PPP Pondělí, 21 Listopad 2016 09:07

Dvanáctý ročník fotbalového turnaje se odehrál ve středu 16. 11. jako vždy v obou našich velkých tělocvičnách. Šestnáct přihlášených týmů se rozlosovalo do čtyř skupin a z každé skupiny postupovaly dva týmy do vyřazovací části turnaje.

Číst dále: XII. Božčina Meruna