Turnaj ve vybíjené

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

S přicházejícím jarem nastává období, kdy se rozjíždí nejrůznější sportovní aktivity. Nejinak je tomu i v letošním roce. Po zimní přípravě vyrazili na turnaj ve vybíjené také žáci 5. ročníku.  Okrskové kolo proběhlo na ZŠ Severovýchod. Mimochodem bylo připraveno skvěle, zázemí i pořadatelé super.

Nejprve se utkaly týmy hochů, v pátek 6. března. Náš tým si vedl skvěle, porazil žáky ZŠ Štíty a ZŠ Školská. V posledním zápase, po tuhém boji, podlehl týmu ZŠ Severovýchod a celkově skončil na 2. místě. Rozhodně to je skvělý výsledek, neboť prohra s budoucím vítězem okresního kola nemusí mrzet. Možná chyběl jen kousek štěstí a také nemoci si vzaly svoji daň a tak museli hrát i náhradníci.
O týden později nastoupila děvčata. Na to že je pátek třináctého určitě nemohou svádět svůj výsledek. Ukončily své působení na 3. místě, ale na druhou stranu si to opravdu skvěle užívaly, všemu se smály a prostě měly zábavné dopoledne. A to je vlastně taky dobře. Protože naučit se prohrát s úsměvem a v pohodě je pro život velmi důležité.
Všichni účastníci si zaslouží poděkování za dobrou reprezentaci naší školy.

 

Týmy hrály v tomto složení:

6.3.2015
Martin Šincl, Adam Krňávek, Patrik Badal, Lukáš Ryšavý, Matyáš Heger, Jakub Schreier (5.A)
Filip Hošek, Jakub Matějček, Filip Straka, Matěj Kubalík, Matěj Horký (5.B)

13.3.2015
Anna Staudingerová, Anita Kunrtová, Eliška Vacková, Anna Drozdová  (5.A)
Adéla Poláchová, Karolína Bargelová, Anežka Valentová, Eliška Hýblová, Alena Hýblová, Růžena Dydjaková, Valérie Bukovská, Kateřina Sajfrtová (5.B)