Úspěšný podzim

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Každý začátek nového školního roku s sebou nese i zahájení atletických disciplín. První z nich byl atletický čtyřboj, který se uskutečnil dne 21. 9. v Šumperku. Na kov nejcennější dosáhlo družstvo mladších žákyň ve složení: Janíčková Hana, Pazderníková Zdeňka, Přibylová Nela, Sittová Kristýna a Vítová Anežka.
Družstvo starších žákyň obsadilo 5. místo, mladší žáci se umístili na 6. místě a družstvo starších žáků obsadilo konečnou 9. příčku. Další úspěšnou zastávkou pro nás bylo okrskové kolo v přespolním běhu konané 27. 9. v Zábřehu. Závod byl pro nás velmi úspěšný a naši sportovci si vybojovali postup ve všech kategoriích. Následovalo okresní kolo konané již tradičně v Šumperku, z něhož si mladší žákyně ve složení Dokoupilová, Hlavatá, Pazderníková Z., Přibylová a Sittová odnesly cenný skalp v podobě postupu do krajského kola, které se uskuteční 12. 10. v Jeseníku. Starší žákyně ve složení Bargelová, Braunerová, Jedelská, Pazderníková L., Planičková a Pokorná se umístily na 5. místě, mladší žáci ve složení Hobler, Horký, Janků, Kroul, Ryšavý a Štábl obsadili nepopulární 4. příčku a starší žáci ve složení Čulík, Dvořáček, Kreutz, Pátek, Toman, Vitásek.