Sportovní

Úspěch přespolního běhu

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Napsal uživatel Mgr. Kateřina Spillerová Středa, 17 Říjen 2018 10:53

Ve čtvrtek 2.10. jsme se zúčastnily v Jeseníku  krajského finále v přespolním běhu. Už probojovat se sem byl velký úspěch. Děvčata se ale nezalekla a skvěle zazávodila. Ve složení: Nelča Přibylová, Zdeňka Pazderníková, Venda Matějčková, Eliška Pobucká, Amálka Žouželková a Adéla Hlavatá vyhrály a domů jsme jely s titulem vítěz Olomouckého kraje v přespolním běhu. Děvčatům moc gratuluji a přeji plno jiných podobných úspěchů.

Orientační běh 4. a 5. tříd

Napsal uživatel Jaroslav Strachota Pátek, 12 Říjen 2018 10:44

9. října měli žáci 4. a 5. tříd možnost vyzkoušet si díky Jaroslavu Strachotovi orientační běh. Trasy A a B vedly v prostorách školy, na školním hřišti ale i v parku Petra Bezruče. Žáci běželi po dvojicích, někteří po jednom.

Číst dále: Orientační běh 4. a 5. tříd

Zábřežské Hry 2018

Napsal uživatel Mgr. Pavel Nimrichtr Pondělí, 28 Květen 2018 06:21

Sedmý ročník ZH se konal v pátek 25. května. Jako obvykle sešlo se 20 týmů v osm hodin ráno před školou, kde byly hry zahájeny. Každý tým dostal svůj sportovní plán dne a pod dohledem dospělé osoby šest sportovců absolvovalo 12 disciplín. Rádi jsme přivítali týmy ze ZŠ Školská a ZŠ Severovýchod, podobně jako týmy ze zábřežského gymnázia a studenty - vodiče.

Číst dále: Zábřežské Hry 2018

Boženčin orientační běh

Napsal uživatel Mgr. Lenka Fréharová Pondělí, 28 Květen 2018 06:13

V rámci Mezinárodního dne orientačního běhu si dopoledne 23. května. 125 žáků  3. - 5. ročníků vyzkoušelo běh a práci s mapou. Děti vybíhaly do zmapovaného okolí školy v kategoriích holky, kluci a masters (členové oddílu OB).

Číst dále: Boženčin orientační běh

McDonald´s Cup

Napsal uživatel Mgr. Svatoslav Valenta Čtvrtek, 10 Květen 2018 12:08

V prvním květnovém týdnu se naši žáci zúčastnili okrskového finále McDonald's Cupu v malé kopané. Zatímco starší žáci skončili v poli  poražených, tak mladším žákům se podařilo vybojovat postup do okresního finále konaného v Šumperku, kde v nabité konkurenci obsadili nevděčné čtvrté místo. I tak našim malým fotbalistům blahopřejeme k dobrému výsledku.