Sportovní

Sportovní

Zábřežské Hry 2018

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Napsal uživatel Mgr. Pavel Nimrichtr Pondělí, 28 Květen 2018 06:21

Sedmý ročník ZH se konal v pátek 25. května. Jako obvykle sešlo se 20 týmů v osm hodin ráno před školou, kde byly hry zahájeny. Každý tým dostal svůj sportovní plán dne a pod dohledem dospělé osoby šest sportovců absolvovalo 12 disciplín. Rádi jsme přivítali týmy ze ZŠ Školská a ZŠ Severovýchod, podobně jako týmy ze zábřežského gymnázia a studenty - vodiče.

Číst dále: Zábřežské Hry 2018

 

Boženčin orientační běh

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Napsal uživatel Mgr. Lenka Fréharová Pondělí, 28 Květen 2018 06:13

V rámci Mezinárodního dne orientačního běhu si dopoledne 23. května. 125 žáků  3. - 5. ročníků vyzkoušelo běh a práci s mapou. Děti vybíhaly do zmapovaného okolí školy v kategoriích holky, kluci a masters (členové oddílu OB).

Číst dále: Boženčin orientační běh

   

McDonald´s Cup

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Napsal uživatel Mgr. Svatoslav Valenta Čtvrtek, 10 Květen 2018 12:08

V prvním květnovém týdnu se naši žáci zúčastnili okrskového finále McDonald's Cupu v malé kopané. Zatímco starší žáci skončili v poli  poražených, tak mladším žákům se podařilo vybojovat postup do okresního finále konaného v Šumperku, kde v nabité konkurenci obsadili nevděčné čtvrté místo. I tak našim malým fotbalistům blahopřejeme k dobrému výsledku.
   

Velké finále florbalu

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Napsal uživatel Mgr. Svatoslav Valenta Pondělí, 23 Duben 2018 09:18

Ve čtvrtek 19.4. se florbalisté z Boženky zúčastnili velkého finále RBP STREET HOCKEY v Ostravě. A že bylo velké , o tom už svědčila hala SC Dubina, kde se turnaj odehrál. Klání se zúčastnilo šedesát čtyři družstev, která postoupila z oblastních kol. Už zahájení proběhlo velkolepě za vystoupení mažoretek, sponzorů, televize Polar a známé skladby skupiny Queen We are the champions.

Číst dále: Velké finále florbalu

   

Mistři ve florbalu

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Napsal uživatel Mgr. Svatoslav Valenta Pátek, 06 Duben 2018 06:27

Florbalové družstvo chlapců z prvního stupně se vítězstvím z oblastního kola probojovalo do okresního finále, které se konalo dne 4.4. 2018 v Postřelmově za účasti šesti nejlepších týmů regionu. Po vítězství 3 : 0 nad Postřelmovem a 5 : 1 s Libinou si naši hráči zajistili přímý postup do semifinále. Tam opět porazili Postřelmov 4 : 1 a ve finále udolali Štíty 3 : 1. Tímto skvělým výsledkem se žáci  naší školy stali nejlepším týmem okresu pro rok 2018 a získali putovní pohár. Všem zúčastněným patří velké poděkování za dobře odvedenou práci v oblasti sportu.
   

Strana 1 z 6