Sportovní

Florbal - okresní finále

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Napsal uživatel Mgr. Svatoslav Valenta Středa, 15 Listopad 2017 10:56

V úterý 14.11. se zúčastnili žáci naší školy okresního finále sportovní ligy základních škol ve florbale v Mohelnici. V konkurenci deseti týmů obsadili druhé místo. Po vyhrané skupině si poradili v semifinále s chlapci Gymnázia Šumperk, které porazili 2:0.  Finále s 1. ZŠ Šumperk skončilo  0:0. Rozhodnout proto musely nájezdy ve kterých byl šťastnější soupeř. Celému družstvu Boženky patří velké poděkování za vzornou reprezentaci.

Číst dále: Florbal - okresní finále

Florbal - dívky

Napsal uživatel Mgr. Svatoslav Valenta Čtvrtek, 19 Říjen 2017 07:38

Dne 18.10.2017 se na Božence uskutečnil premiérový turnaj ve florbale dívek. I přesto, že se přihlásily jen čtyři týmy, tak zápasy měly solidní a vyrovnanou úroveň. Hráčky si odnesly příjemné sportovní zážitky, které jistě napomohou k většímu počtu zúčastněných družstev v příštím roce.

Číst dále: Florbal - dívky

Florbal na Božence

Napsal uživatel Mgr. Svatoslav Valenta Čtvrtek, 12 Říjen 2017 10:05

Ve středu 11.10. 2017 proběhl na Božence 2. ročník turnaje ve florbale chlapců, který zároveň sloužil jako nominace nejlepších hráčů do reprezentačních družstev školy. Soutěžilo jedenáct týmů ve dvou věkových kategoriích. Hrálo se slušně a férově, obzvláště v mladších žácích, kde nebyl přítomen rozhodčí a soupeři si rozhodovali sami.
Celkové výsledky:

Číst dále: Florbal na Božence

Úspěšný podzim

Napsal uživatel Adéla Chebeňová Pondělí, 09 Říjen 2017 12:11

Každý začátek nového školního roku s sebou nese i zahájení atletických disciplín. První z nich byl atletický čtyřboj, který se uskutečnil dne 21. 9. v Šumperku. Na kov nejcennější dosáhlo družstvo mladších žákyň ve složení: Janíčková Hana, Pazderníková Zdeňka, Přibylová Nela, Sittová Kristýna a Vítová Anežka.

Číst dále: Úspěšný podzim

Zábřežské Hry 2017

Napsal uživatel Mgr. Pavel Nimrichtr Pátek, 02 Červen 2017 10:02

Pošesté se nám sešlo 20 týmů do sportovního závodu - Zábřežské hry.
Tentokrát přesně na den dětí v 8 hodin začal závod prezencí všech týmů. Týmy obdržely rozpis soutěží a rozešli se po jednotlivých stanovištích: Biatlon, Střelba ze vzduchovky, In-Line brusle, Hasičská soutěž, Horolezecká stěna, Orientační běh, Horská kola, Petanque, Beach přehazovaná, Kuželky, Tenis a Plavání.

Číst dále: Zábřežské Hry 2017