Sportovní

McDonald´s Cup

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Napsal uživatel Mgr. Svatoslav Valenta Čtvrtek, 10 Květen 2018 12:08

V prvním květnovém týdnu se naši žáci zúčastnili okrskového finále McDonald's Cupu v malé kopané. Zatímco starší žáci skončili v poli  poražených, tak mladším žákům se podařilo vybojovat postup do okresního finále konaného v Šumperku, kde v nabité konkurenci obsadili nevděčné čtvrté místo. I tak našim malým fotbalistům blahopřejeme k dobrému výsledku.

Velké finále florbalu

Napsal uživatel Mgr. Svatoslav Valenta Pondělí, 23 Duben 2018 09:18

Ve čtvrtek 19.4. se florbalisté z Boženky zúčastnili velkého finále RBP STREET HOCKEY v Ostravě. A že bylo velké , o tom už svědčila hala SC Dubina, kde se turnaj odehrál. Klání se zúčastnilo šedesát čtyři družstev, která postoupila z oblastních kol. Už zahájení proběhlo velkolepě za vystoupení mažoretek, sponzorů, televize Polar a známé skladby skupiny Queen We are the champions.

Číst dále: Velké finále florbalu

Mistři ve florbalu

Napsal uživatel Mgr. Svatoslav Valenta Pátek, 06 Duben 2018 06:27

Florbalové družstvo chlapců z prvního stupně se vítězstvím z oblastního kola probojovalo do okresního finále, které se konalo dne 4.4. 2018 v Postřelmově za účasti šesti nejlepších týmů regionu. Po vítězství 3 : 0 nad Postřelmovem a 5 : 1 s Libinou si naši hráči zajistili přímý postup do semifinále. Tam opět porazili Postřelmov 4 : 1 a ve finále udolali Štíty 3 : 1. Tímto skvělým výsledkem se žáci  naší školy stali nejlepším týmem okresu pro rok 2018 a získali putovní pohár. Všem zúčastněným patří velké poděkování za dobře odvedenou práci v oblasti sportu.

Jarní kopačák

Napsal uživatel Mgr. Lenka Brzobohatá Středa, 28 Březen 2018 22:01

Dne 27. března se uskutečnil již tradiční jarní turnaj v kopané žáků 1. až 3. ročníku. Celkem nastoupilo 7 týmů : 1. A -  BULDOCI, 1. B - DÉMONI, 2. A - TYGŘI, 2. B - TORNÁDO, 3. A - BARCMADRID, 3.C - MANIACI.

Číst dále: Jarní kopačák

Florbal

Napsal uživatel Mgr. Svatoslav Valenta Úterý, 27 Březen 2018 07:28

Florbalové družstvo naší školy se dne 26.3. zúčastnilo dvojzápasu s týmem ZŠ Mlýnská Mohelnice, který se hraje v rámci turnaje RPB Street Hockey 2018. Oba vzájemné duely skončily překvapivě našim výrazným vítězstvím s výsledky 8 : 2 a 10 : 1. Tímto všem našim hráčům děkuji za vzornou reprezentaci školy a blahopřeji k postupu do další fáze soutěže.