Zábřežské Hry 2017

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Napsal uživatel Mgr. Pavel Nimrichtr Pátek, 02 Červen 2017 10:02

Pošesté se nám sešlo 20 týmů do sportovního závodu - Zábřežské hry.
Tentokrát přesně na den dětí v 8 hodin začal závod prezencí všech týmů. Týmy obdržely rozpis soutěží a rozešli se po jednotlivých stanovištích: Biatlon, Střelba ze vzduchovky, In-Line brusle, Hasičská soutěž, Horolezecká stěna, Orientační běh, Horská kola, Petanque, Beach přehazovaná, Kuželky, Tenis a Plavání.

Číst dále: Zábřežské Hry 2017

Atletický víceboj 2. - 5. tříd

Napsal uživatel Josef Kroul Úterý, 23 Květen 2017 10:58

Atletické naděje z naší školy se ve středu 17.5.2017 zúčastnily okresního kola soutěže v Šumperku. Kromě individuálních výsledků v jednotlivých disciplínách je potřeba vyzdvihnout úspěch žákyň 5. tříd.

Číst dále: Atletický víceboj 2. - 5. tříd

ZŠ BN Zábřeh opět vítězná v OB

Napsal uživatel Eva Strachotová Sobota, 20 Květen 2017 16:10

Ve středu 10. května se konalo v Teplicích nad Bečvou Krajské finále Přeboru škol v orientačním běhu. Naše družstvo se samozřejmě zúčastnilo, tentokrát v počtu 12 osob. Lázně byly ten den zalité sluncem, natrénováno jsme měli, a tak jsme se na závod těšili.

Číst dále: ZŠ BN Zábřeh opět vítězná v OB

Jarní kopačák

Napsal uživatel Mgr. Lenka Kozlanská Čtvrtek, 20 Duben 2017 09:11

Rajčata z Vesmíru se tentokrát stala vítězem každoročního turnaje fotbalistů z prvního až třetího ročníku. Tento kompaktní tým třídy 2.C postoupil do finálových bojů přes Vetřelce z 2.B a Lasičáky z 2.A.

Číst dále: Jarní kopačák

Florbal

Napsal uživatel Mgr. Svatoslav Valenta Čtvrtek, 06 Duben 2017 09:28

Dne 3.4. 2017 se vybraní žáci školy zúčastnili oblastního kola ve florbalu, který se konal na ZŠ Mlýnská v Mohelnici. Celým turnajem prošli bez zaváhání a tím si vybojovali účast v okresním finále v Postřelmově. Tam za účasti nejlepších týmů okresu skončili na pěkném třetím místě. Všem našim hráčům patří poděkování za vzornou reprezentaci.