Víkendové plesy

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Tak a máme to za sebou! Dlouhé a důkladné přípravy se vyplatili, můžeme si říct, že jsme to zvládli.


9. školní ples se opravdu vydařil! Návštěvníků bylo rekordně nejvíc, co jde ruku v ruce s počtem tanečních párů deváťáků, kterých bylo 40 a ples tedy zahajovalo 80 tanečníků, jejichž produkce sklidila velký a zasloužený potlesk. Snažila se i děvčátka z družiny, která vsadila na krásnou baladickou skladbu od skupiny Vlny Tažní ptáci. Dalším vystoupením byly sestavy od prakticky profesionálních mažoretek, mezi kterými zářila Nikča Braunerová, Kája Zemánková a Žaneta Drugová, žákyně z naší školy. Před půlnocí přišlo tradiční vystoupení pedagogického sboru, a nemohlo být jiné než černobílé. Po tombole ještě zůstalo hodně tanečníků pro kapely KMČ i Méďa band nebo pro DJ Čadu, který ovládl horní gymnastický sál. Také u obou barů bylo neustále rušno, takže se dá říct, že všechno klaplo tak, jak mělo.

Byly vylosovány také příspěvkové kupóny, kde vyhrála tato čísla: 1202, 1160, 463, 460 a 438! Pro ceny si přijďte do ředitelny! 

Sobotní maškarní karneval připravila paní učitelka Fréharová se svými kolegy a také s přáteli ze spolku Klovel. Děti viděly svatbu - černobílou, mohly soutěžit, běhat přes překážkovou dráhu, střílet branky, zásobovat řemeslníky a hlavně a hlavně tančit, lítat a blbnout! Měly možnost se také občerstvit a koupit si obálku s losy a třeba vyhrát pěknou cenu, což se povedlo každému!

Dvě velké akce naší Boženky vložené do jednoho víkendu se tedy povedly a děkuji všem zaměstnancům Boženky, kteří se podíleli a také děkuji všem návštěvníkům obou akcí, že nás podpořili.