Vyhodnocení barevného týdne

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

V týdnu od 12. 11. do 16. 11. 2018 proběhl v naší škole tradiční Barevný týden zaměřený na charitativní sběr vršků z PET lahví pro Julinku Bartošovou. Do akce se zapojilo 19 tříd naší školy a školní družina.. Sesbíralo se  neuvěřitelných 103 198 vršků, což odpovídá přibližně 260 kilogramům plastu.
Nejpilnějšími sběrači byli žáci 4. A třídy, kteří přinesli 13 221 vršků. 2. místo patří třídě 5. A s celkovým počtem 10 621 vršků. Třetí místo si vysbírala třída 3.B, jejíž žáci donesli 10 526 vršků. 
Nejlepšími sběrači ze 2. stupně se stali žáci 6.C třídy, kteří přinesli 4 759 vršků. Dík patří samozřejmě všem dětem, které se charitativního sběru zúčastnily. 

O Julince se můžete více dozvědět na  těchto internetových stránkách.

http://julie.websnadno.cz/ARCADA-NeuroMedical-Center.html    
http://julie.websnadno.cz/FOTO-DANIEL-SCHULZ.html  

Fotografie, které celý týden dokumentují, také dokazují, že naše škola během tohoto listopadového týdne zářila všemi barvami.