GO Heroltice – seznamovací akce třídy 6. A

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Na "Božence" už se stalo zvykem, že nově vzniklé třídy šesťáků vyrážejí na seznamovací pobyt nazývaný GOučko. Nejinak tomu bylo od 10. do 12. září, kdy se do Heroltic vydala třída 6.A. Letos byl odjezd okořeněn pozdním nástupem do školy z důvodu rekonstrukce, takže jsme museli ještě v přípravném týdnu udělat speciální třídní schůzky a pak jsme přímo ze slavnostního zahájení odjížděli do Heroltic. Ale v pohodě, všechno jsme zvládli!
Ve třech dnech plných aktivit pak mládežníci poznávali nejen nové spolužáky či svého třídního učitele Jaroslava Víta, ale také sami sebe a své možnosti. Využili jsme také krásného zářijového počasí a koupali se ve venkovním bazénu. V úterý jsme vyrazili prozkoumat prameny Moravské Sázavy na úbočí Bukové hory, nakonec ale byly nejhezčí výhledy do okolní krajiny (a pro některé nejhorší výstup sjezdovkou na Bukovku...). Aktivity v areálu nejlépe přiblíží fotogalerie, největší úspěch ale asi měla večerní hra zvaná Maják, tam jsme se fakt vyblbli (a já se nejrychleji naučil jména svých nových žáků...).
Joo, byli jste fakt dobří a šikovní! K tomu nádherné počasí, krásný areál a skvělá strava, to se opravdu povedlo. Děkuji tímto i svému týmu – Fréharovic Káje, která kvůli nám přiletěla až z Kanady a dvěma deváťačkám – Páje a Klářence, které se slzou v oku obětovaly první tři dny ve škole a blbly s námi... Holky, díky!
Moc bych si přál, aby nám GOučko pomohlo i ve škole, my byli bezva parta a třída, ale to ukážou až následující týdny a měsíce. Věřím, že to bude fungovat. Díky za akci a někdy příště zase!