Velký jarní sběr papíru

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Tak jsme se dočkali – JARO je tady, sluníčko svítí, na louce rozkvétá první kvítí, sněženky, bledule, na vrbách kočičky a z úlů vylétají včeličky!
A tak i v naší Božence se "Babiččiny včeličky" už po 17. netrpělivě chystají k první snůžce starého papíru, protože o Putovní pohár ve velké sběrové soutěži bude opět bojovat všech 24 třídních kolektivů. A nejen o něj. Vždyť vítězná třída obdrží 2000,- Kč, druhá v pořadí 1.500,- Kč a třetí 1.000,- Kč a všechny další třídy, které nasbírají více jak 1 tunu, obdrží 500,- Kč na přilepšenou, třeba ke školnímu výletu. Loni na podzim bylo takových tříd 17! Paráda!
Ovšem, ta nejdůležitější odměna – penízky za odevzdaný sběrový papír – patří, milí žáci, vám všem! Budou, jako vždy, využity na odměny a jízdné pro žáky při reprezentaci školy v různých soutěžích, exkurzích, výletech, na odměny za mimořádné úspěchy, příkladný prospěch i chování na konci škol roku, na nákup nadstandartních pomůcek a potřeb k výuce i k zájmové činnosti…
Radost z vaší kolektivní činnosti budeme prožívat všichni s vámi, rodiče i učitelé, protože věříme, že i letos budete v této soutěži opět tou nejlepší školou v regionu! Úctyhodný školní rekord je z jara 2016: 35.707 kg a právě vy jste se v loňském roce na podzim k němu nejvíce přiblížili výkonem 33.418 kg.
Dokážeme v letošním jaru pokořit některý z těchto výkonů ? Záleží jen na vás!
Očekávaný útok na rekord školy započne v pondělí 16.dubna ráno v 6,30 hod.  a bude ukončen opět v pondělí 23. dubna v 16 hod.
Papír, svázaný do balíčků bude vybírán denně v čase 6,30 – 8,00 hod. a v úterý, čtvrtek a poslední pondělí – odpoledne od 14 – 15,30 hod.
MÍSTO VÝBĚRU: bude, tak jako na podzim, na silnici před správním pavilonem pod okny kanceláří školy. Auta, vozíky a další povozy se sběrem budou k příjezdu i odjezdu využívat kruhového objezdu. Proto žáci přicházející do školy (i z Valové) budou z bezpečnostních důvodů chodit ve dnech sběru do školy po chodníku od kostela sv. Barbory přes park a pak po chodníku přímo ke vchodu do ZŠ. Rodiče, vezoucí děti do školy je vysadí v ul. Zahradní.
Už teď se těšíme na kolony vašich vozíků, aut rodičů a hlavně na vaši sběrovou aktivitu, jejíž výsledky vám budeme oznamovat na nástěnce a školním rozhlasem „Radia Boženka“