Vánoční Boženka

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Adventní čas a náladu my na Božence umocňujeme akcí - Vánoční Boženka, což je takový malý trh s programem a občerstvení před školou.

Prostor před školou se promění v malé náměstíčko, kde jsou prodejní stánky, místo na sezení a pódium. Odpoledne se celé prostranství zaplní lidmi, kteří nakupují výrobky s vánoční tématikou vyrobené dětmi ve škole, či v družině. K tomu si mohou zakoupit punč, bramborák, palačinku, vánoční cukroví, aj. a zaposlouchat se do programu, který je laděn jak jinak než do Vánoc a v podání žáků školy. Moderátorské taktovky se letos chopila Bára Pokorná (9.B) a Martin Skoček (9.A), oba byli výborní a Martin velice vtipný. Jednotlivá vystoupení byla pečlivě připravená, slyšeli jsme plno krásných vánočních písní, dokonce i v několika jazycích, také jsme shlédli taneček a tradičně nás podpořili přátelé z nedaleké MŠ Zahradní.
Dá se říct, že se akce velmi podařila, atmosféra byla opravdu Vánoční, i když počasí vládlo téměř jarní, ale to v tu chvíli bylo spíš ku prospěchu.

Děkuji všem za účast na Vánoční Božence, hostům, učinkujícím i pořádajícím! Pavel Nimrichtr