Vyhodnocení Barevného týdne

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

V týdnu od 20. 11. do 24. 11. 2017 proběhl v naší škole tradiční Barevný týden zaměřený na charitativní sběr vršků z PET lahví pro Julinku Bartošovou. Do akce se zapojilo 16 tříd naší školy. Sesbíralo  neuvěřitelných 108 348, což je o 3 000 vršků více, než v loňském roce!
Nejpilnějšími sběrači byli žáci 4. B třídy, kteří přinesli 14 347 vršků. 2. místo patří třídě 4. A s celkovým počtem 13 565 vršků. Třetí místo si vysbírala třída 3. A, jejíž žáci donesli 13 527 vršků. 
Nejlepšími sběrači ze 2. stupně se stali žáci 6.C třídy, kteří přinesli 5 568 vršků.
Dík patří samozřejmě všem dětem, které se charitativního sběru zúčastnily. 

O Julince se můžete více dozvědět na  těchto internetových stránkách.

 http://julie.websnadno.cz/ARCADA-NeuroMedical-Center.html    
  http://julie.websnadno.cz/FOTO-DANIEL-SCHULZ.html  

Fotografie, které celý týden dokumentují, také dokazují, že naše škola během sychravého listopadového týdne zářila všemi barvami.