Sběrová soutěž!

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

POZOR! POZOR! DŮLEŽITÁ ZPRÁVA PRO VŠECHNY ÚČASTNÍKY NAŠÍ SBĚROVÉ SOUTĚŽE !!!

BABIČČINY VČELIČKY MĚNÍ STANOVIŠTÉ SVÝCH ÚLŮ (KONTEJNERŮ)


Velké přání, k radosti nás všech, se právě plní. Už za pár dnů budeme mít nově rekonstruované, moderní s umělým povrchem, školní hřiště! Proto tam už nemůžeme organizovat naši tradiční sběrovou soutěž o "Putovní pohár Boženky", která už po 16. bude patřit k úspěšnému klání mezi všemi našimi třídami.
PRAVIDLA SOUTĚŽE se nemění, odměny třídních kolektivů budou jako v loňském roce:
každá  třída, která nasbírá nejméně 1 tunu papíru – získává šek v hodnotě 500Kč! Kromě toho tři nejlepší třídy podle pořadí získávají, jako vždy, finanční odměnu: 2.000,-, 1.500,-, 1.000,- Kč
V minulé jarní soutěži (2017) tyto finanční odměny získaly  třídy 4.B, 6.A, 2.A.  Více jak 1 tunu nasbíralo 12 tříd!!! Zůstane toto pořadí a počet odměněných stejný i v následující podzimní soutěži, nebo to dokážete změnit? Překonáme letošní jarní celkový výkon (i když tehdy v trvale deštivém počasí) v solidní hodnotě 26.117 kg? nebo dokonce absolutní rekord soutěže z jara roku 2016 - v hodnotě 35.707 kg??? Je to veliká výzva, ale snad k ní přispějí i dvě nové organizační změny:
MÍSTO VÝBĚRU: bude na silnici před správním pavilonem pod okny kanceláří školy. Auta, vozíky a další povozy se sběrem budou k příjezdu i odjezdu využívat kruhového objezdu. Proto žáci přicházející do školy (i z Valové) budou z bezpečnostních důvodů chodit ve dnech sběru do školy po chodníku od kostela sv. Barbory přes park a pak po chodníku přímo ke vchodu do ZŠ. Rodiče, vezoucí děti do školy je vysadí v ul. Zahradní.
DOBA VÝBĚRU: je nově rozdělena do dvou období po třech dnech:
Pondělí 23.10. až středa 25.10. před podzimními prázdninami a pondělí 30.10. až středa 1.11. po podzimních prázdninách – vždy v čase 6,30 hod. - 7,45 hod. ráno a kromě toho ještě odpoledne hned v pondělí 23.10., v pondělí 30.10. a ve středu 1.11. - vždy v čase 14,00 - 15,30 hod.
O stavu soutěže, dalších informacích a celkových výsledcích vás bude informovat opět

Vaše "Rádio Boženka"