BABIČČINY VČELIČKY OPĚT STARTUJÍ

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Věříme, že žáci všech našich tříd jsou už po patnácté netrpělivě připraveni, aby jako nejpracovitější včeličky se rozletěli do všech blízkých i vzdálených skladů nepotřebného papíru a  dopravili ho  ve svých taškách, kárkách, vozících i autech a jiných povozech na veleznámé překladiště prvního „jarního sběru“ – na   školní hřiště naší Boženky ! Překladová plocha tohoto tranzitu bude otevřena hned po velikonočním pondělí, tedy v úterý 18.4.  až do dalšího úterý 25.4. vždy v ranních hodinách od 6,30 hod. do 7,45 hod. a dále pak

pro odpolední příjem v těchto třech dnech:

                  ve středu 19/4, v pátek 21/4 a v úterý 25/4 – vždy od 14,00 – 15,30 hod.

V uvedenou dobu vás bude vždy očekávat obětavá technická četa žáků z 8.tříd, která váš přivezený papír bude překládat do připravených kontejnerů – ovšem jen za předpokladu splnění přepravních předpisů: Papír musí být roztříděný na LEPENKU a jiný MĚKKÝ PAPÍR a

svázaný do přepravních balíčků či větších balíků !

Neváhejte tedy , naše milé pracovité sběrové včeličky, a připravte si už v předstihu jednotlivé

snůšky sběrového materiálu do balíčků tak, abyste v termínu soutěže nasbírali co největší množství na konto vaší třídy, neboť kolektivní cena je více než lákavá:

 každá  třída, která nasbírá nejméně 1 tunu papíru – získává 1 den volna na vycházku!!! Kromě toho tři nejlepší třídy podle pořadí získávají, jako vždy, finanční odměnu

                                                    2.000,-, 1.500,-, 1.000,-Kč

V minulé podzimní soutěži (2016) tyto finanční odměny získaly 4.B,6.A,5.A .  Více jak 1 tunu nasbíralo 15 tříd !!! Zůstane toto pořadí a počet odměněných stejný i v následující jarní soutěži, nebo to dokážete změnit? Překonáme loňský podzimní celkový výkon 32.683 kg , nebo dokonce absolutní rekord soutěže z loňského jara 35.707 kg ???

Je to veliká výzva, ale vy, žáci naší školy, pracovité a soutěživé „včeličky“ uděláte jistě maximum pro to, aby naše letošní soutěž získala další známku vyjímečnosti mezi ostatními školami. Proto také letošní vítězný třídní kolektiv v soutěži bude kromě uvedených cen také vyfotografován do školní kroniky !

Už ve středu 26.4. vám školním rozhlasem oznámí „Radio Boženka“( které vás bude průběžně informovat ve sběrovém týdnu o stavu soutěže) celkové výsledky a pořadí tříd v letošní jubilejní soutěži. Přejeme všem třídám to nejlepší umístění a zdar v soutěži, v níž patří naše škola každoročně mezi nejlepší v okrese !