Jarní úklid

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Žáci naší školy se zapojili do dobrovolnické úklidové akce „Ukliďme svět, ukliďme Česko“, která probíhá na území celé České republiky.
 Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek. Prvním krokem akce byla registrace našich dobrovolných uklízečů, pak seznámení s bezpečnostními pravidly při nakládání s odpady, rozdání pracovních rukavic a pytlů, popřípadě reflexních vest a konečně chuť vyrazit na úklid s třídní kolektivem. A co bylo našim úkolem uklidit? Školní zahradu, která je velká a plná zeleně, dále okolí školy, park před školou a ulici Boženy Němcové. Náš společný úklid máme šťastně za sebou. Místo, kde jsme uklízeli, díky našemu úsilí významně prokouklo. Snad nám pohled na uklízenou zahradu a park vydrží co nejdéle.