Výsledky zápisu

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Máme za sebou snad zdárný a úspěšný zápis do prvních tříd příštího školního roku. Věříme, že dětem, které k nám dorazily se u nás líbilo a do školy se těší, stejně jako se těšíme my na ně!
Celkem k nám přišlo 57 dětí, z nichž 46 nastoupí od září ve dvou prvních třídách. Zbylých jedenáct svoji docházku na základní školu ještě odložilo. Jsme rádi, že jsme mohli přijmout úplně všechny zájemce.

Ve školním roce 2017/18 se bude v obou třídách učit matematika podle metody profesora Hejného. Tato metoda děti velmi baví (matematiku pak mají rády), učí je logickému myšlení a nutí je přemýšlet. Metoda úspěšně funguje na prvním stupni a nyní už se zavádí i na druhý stupeň, kde prošla drobnou reformou. Každopádně matematika je pořád matematikou a jde jen o metodu. RVP a náš ŠVP nám velí plnit všechny výstupy a učit tak, aby děti získaly všechny kompetence potřebné pro bezproblémový přechod na střední školy a do života vůbec.

V přiložené tabulce najdete seznam všech uchazečů, kteří jsou uvedeni pod registračním číslem, které obdrželi u zápisu. Tento dokument je současně vyvěšen na úřední desce u vchodu do školy. Dokument slouží jako oficiální vyjádření ve správním řízení - zápis do ZŠ. Pokud některý ze zákonných zástupců bude potřebovat rozhodnutí o přijetí i v písemné podobě, nechť se obrátí na kancelář školy, kde mu bude rozhodnutí vystaveno.

 

Seznam uchazečů zde