Boženčin víceboj 2017

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Ve středu 22. února se na naší škole uskutečnil 4. ročník sportovně-vědomostní soutěže pro žáky 5. tříd naší školy a páťáků z okolních vesnických škol pod názvem Boženčin víceboj. Všechny naše hosty na úvod rozehřála horolezecká stěna či aktivity s paní učitelkou Jeřábkovou.
 Po úvodním slovu pana ředitele Pavla Nimrichtra se pak společně s páťáky z naší „Boženky“ vrhli do víru soutěže. Čekaly na ně rébusy, logické úkoly či otázky z vlastivědy, těžká to práce pro mozkové závity, netradiční sportovní disciplíny pak prověřily fyzickou zdatnost i šikovnost všech soutěžících. Výsledky našich páťáků si vyhodnotili jejich třídní učitelé, vítězi mezi našimi hosty se stala v kategorii děvčat Anežka Vítová ze ZŠ Nemile, mezi chlapci si vavřín pro vítěze odnesl Marek Mojžíšek ze ZŠ Bohuslavice. Drobnou odměnu a památku na tento den si ovšem nakonec odnesli všichni soutěžící, jejichž spokojenost spojená s úsměvem na tváři byla tou největší odměnou pro pořadatele. Po vyhodnocení soutěže pak ještě naši milí hosté využili možnosti prohlédnout si prostory školy. S velkým úspěchem skončilo především setkání s naším hostujícím angličtinářem Cameronem Ramseym.

Velké poděkování také patří doprovázejícím paním učitelkám a třídě 9.B, která pomohla s organizací soutěže.