Plesový víkend

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Hodně náročný, ale určitě úspěšný westernový víkend má naše Boženka za sebou. V pátek 10.2. proběhl již VII. školní ples, který jako vždy zahajovali krásnou polonézou deváťáci, další vystoupení měla na starost družina a školní klub, pak tu byly mažoretky a světelná show. Limonádový Joe zahájil představení učitelů, které rozjely naplno barové tanečnice. Hru o ceny po půlnoci přijeli vyhlásit pokrevní bratři Vinnetou a Old Shatterhand. K tanci a poslechu hrála kapela Menhir, sál byl natřískaný, bylo co jíst a pít, a tak se snad všichni dobře bavili.

V sobotu od dvou hodin zahájila dětský karneval jízda v čele s paní učitelkou Lenkou Fréharovou. Krásných masek bylo nesčetně, program opět velmi pestrý a taky hodně taneční, byly tu i další doprovodné soutěže, bylo opět co jíst a pít, tak se snad všem líbilo. Karneval vyvrcholil opět hrou o ceny a westernový víkend pomalu končil.

Mohlo by se tu o těchto dvou vydařených akcích psát mnoho slov, ale lepší bude když se podíváte na fotky (karnevalových máme žalostně málo, pomozte), které jsou velmi výmluvné.

Jako vždy jsme vylosovali výherní kupóny s těmito čísly: 13; 75; 1131; 1144 a 1058. Prosíme šťastné výherce, aby se s kupónem dostavili do ředitelny, kde jim bude předána cena. 

 

Děkuji všem za velkou pomoc při přípravě, organizaci, zdárném průběhu i úklidu po těchto dvou velkých akcích!
Pavel Nimrichtr - ředitel školy.