Předvánoční zpívání s Písničkou

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Sboreček si zazpíval před blížícími se svátky celkem třikrát. Poprvé už ve středu 14.12. 2016 na návštěvě ve školce Zahradní, kam se děti vydaly v malém oslabení (bez plavajících třeťáčků).
   To ale vůbec nevadilo. Zpívání se dětem líbilo, stejně jako se líbilo mnohým v jejich bývalé (nově vymalované) milované školce, kde mohli pozdravit své bývalé paní učitelky i kamarády. V blízkosti naší školy si sbor zazpíval i podruhé, a to na vánočních trzích  Vánoční Boženka“ v úterý 20.12.2016.
   V pondělí 19.12. 2016  od 16 hodin zazpívaly naše děti spolu se zpěváčky ze Slavíku na charitativním koncertu v DK nazvaném Adventní zpívání, který je každoročně pořádán ve prospěch Nadace pro transplantaci kostní dřeně. Opět se ho zúčastnily sbory ze všech zábřežských školek a škol. Zpívání se letos oproti minulým letům přeneslo na pódium, aby si hojné publikum mohlo pořádně děti prohlédnout i vyslechnout. Naše spojené sbory opět v silném obsazení, zazpívaly moc pěkně. Jedna z koled, kterou zpívaly - Vzhůru bratři milí-  se letos objevila i v novém filmu Anděl Páně 2. Na závěr oblíbená Zima, zima.
Na konec ještě v podání MŠ koleda Z jedné strany chvojka a společně s přítomnými v sále také známá Veselé vánoční hody.