Vyhodnocení Barevného týdne

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

V týdnu od 7. 11. do 11. 11. 2016 proběhl v naší škole tradiční Barevný týden zaměřený na charitativní sběr vršků z PET lahví pro Julinku Bartošovou. Do akce se zapojilo 17 tříd naší školy. Sesbíralo se  neuvěřitelných 105 024, což je o 30 000 vršků více, než v loňském roce!
Nejpilnějšími sběrači byli žáci 5. A třídy, kteří přinesli 13 478 vršků. 2. místo patří třídě 3. A s celkovým počtem 11 546 vršků. Třetí místo si vysbírala třída 2. A, jejíž žáci donesli 11 521 vršků
Dík patří samozřejmě všem dětem, které se charitativního sběru zúčastnily. Za naši snahu nám přišel děkovný email v tomto znění:

"Právě jsem na stránkách Boženky zjistila, že opět pořádáte v rámci Barevného týdne sbírku víček pro Julinku.Jsme za to moc rádi a děkujeme všem přispívajícím za každé víčko. Za víčka letos mohli rodiče Julince doplatit na vertikalizační stojan, který potřebovala po operaci , jenž v květnu absolvovala v motolské nemocnici,( viz. http://www.julie.websnadno.cz/Vertikalizacni-stojan.html ) a také na nový invalidní vozíček, který se už pro ni vyrábí, protože z předchozího vyrostla. Od té doby co navštěvuje speciální školu v Mohelnici, potřebuje vozíčky dva, jeden na doma a jeden ve škole, protože auto, které postižené děti sváží do školy, je nemůže převážet na vozíčcích, ale samozřejmě v autosedačkách.
Takže ještě jednou díky moc všem.   Julinčina babička"

Fotografie, které celý týden dokumentují, také dokazují, že naše škola během sychravého listopadového týdne zářila všemi barvami.