Lyžařský kurs v Herolticích

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

V týdnu od 19. do 23. února se uskutečnil lyžařský kurs pro žáky sedmých tříd. Místem konání byl oblíbený areál v Herolticích u Štítů, kde jsme bydleli a také lyžovali.
 Zkušení lyžaři však po dvou dnech vyrazili do areálu Buková hora v Červené Vodě. Během pobytu jsme se učili nebo se zdokonalovali v jízdě na lyžích nebo na snowboardu. Počasí se vyvedlo víc než dobře, protože po celou dobu bylo slunečno a tak jsme za těch pět dní pěkně opálili. Spolu s dobrým jídlem a večerním bazénem jsme si celý pobyt dobře užili. Poslední den byl věnovaný závodům ve slalomu. První místo mezi lyžaři obsadil Filip Rýznar s časem 26:97, nejlepší lyžařkou a suverénně nejrychlejším jezdcem na trati byla Andrea Dokoupilová, která zvládla projet trať v čase 23:68. Mezi snowboardisty vedl Jakub Karpov s časem 29:41, nejrychlejší dívkou na prkně byla Nela Přibylová s časem 33:10. Uznání si však zaslouží nejen vítězové, ale všichni, kteří se během pěti dnů naučili novému zimnímu sportu.