Plesy na Božence

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Dvě náročné, ale vydařené akce proložené olympijským zlatem Ester Ledecké prožila naše Boženka. V pátek 16. února to byl již 8. školní ples, na kterém zahrála kapela ZN na hlavním pódiu v parketové tělocvičně a v horním gymnastickém sále, hrála populární hněvkovská formace, kolem Doubravových, takže bylo možné vybrat si, kde se bude tančit. Celý pavilon byl nádherně vyzdoben, ve vzduchu bylo cítit moře, lodě a vše, co souvisí s námořnickou tématikou.

 Po krátké zahajovací řeči pana ředitele přišel na řadu tanec žáků 9. tříd, který byl letos opravdu skvostný a patřil k vrcholům celého plesu. Velký dík patří paní učitelce Hoplíčkové jako trenérce tohoto tance. V další přestávce vystoupily děti z družiny pod vedením paní učitelky Pumprlové se svým roztomilým tanečkem. Mažoretky paní Korytčánkové vyplnily 3. přestávku, mohli jsme vidět i několik našich žákyň, které to perfektně mrskaly. Čas před půlnocí patřil učitelskému překvapení, tentokrát pedagogická sestava zvládla námořnický tanec CANDYMAN, korespondovala tak s tématem celého plesu. Následovalo losování tomboly a poté tanec, tanec a tanec. Poslední návštěvníci opouštěli ples v době, kdy už naši hokejisté drtili Kanadu a Ester celý svět!

V sobotu po poledni se obě velké tělocvičny zase plnily do maxima, neboť dětský maškarní karneval již má své dobré jméno. Všechny přítomné masky přivítal kapitán Jack Sparrow, kterého v zápětí musela zachraňovat pobřežní hlídka, což se jí podařilo až připlula Černá perla... Pak už na pódium vyskočila paní učitelka Fréharová a tanečky střídaly soutěže, děti se zapojovaly a dospělácké vedení (M. Vachutková, E. Pumprlová, J. Vít a další kamarádi) vypadalo neunavitelně. Dětský karneval měl opět skvělou atmosféru!

Děkuji všem zaměstnancům a přátelům Boženky za přípravu, organizaci, úklid a podporu při náročném víkendu.

 

Vylosované kupóny na plese: 805, 292, 1052, 27 a 10. Majitélé těchto kupónů si přijdou do ředitelny pro ceny.