Proměna hudebny

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

   Jsou Vánoce, kdy se dějí zázraky. A proto jsme se my, třída 9.C, s naší třídní paní učitelkou Markétou Kroulovou rozhodli, že se pustíme do předělávání učebny hudební výchovy v naší škole. Každému se přeci zpívá lépe, když je v krásném prostředí.
   Nejdříve jsme museli dát přebytečné skříně na jednu stranu, kde nepřekážely. Největší změna byla, když jsme vytapetovali. Na to nám pan učitel Dominik Kolčava poskytl noty. Kdo by se však v tolika notách ztrácel, ze starých skříní hudebny jsme přidali portréty slavných hudebních umělců a přilepili je na sloup. Aby měl učitel lepší rozhled na žáky, přemístili jsme učitelský stůl a tím vzniklo i více prostoru. Jako dekoraci jsme kolem tabule pověsili gramofonové desky a některé hudební nástroje.
   S naší skoro dvoudenní tvrdou prací jsme celá třída moc spokojená. Doufáme, že i vám se učebna líbí a zpříjemníme vám čas strávený v ní. :)                              9.C