VÝLET 7.A + 7.B

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Ve dnech 25. 5. – 27. 5. prožili žáci 7.A a 7.B školní výlet, který tímto způsobem společně shrnuli:

1. DEN
   Jednoho dne (25. 5. 2016) třídy 7.A a 7.B vyrazily autobusem na výlet do Ostružné. Když jsme dorazili, rozdělili jsme se do pokojů a vybalili si věci. Potom jsme se naobědvali a vyšli na Šerák. Byla to zábavná, ale i náročná cesta. Ten výhled však stál za tu námahu a dřinu. Po výletě na Šerák jsme si zašli na bowling. Když jsme odcházeli do chaty, byla už tma, a tak jsme šli spát. 

2. DEN
   Druhý den nás čekala cesta na Paprsek. Připadala nám lepší než na Šerák. Líbilo se nám tam občerstvení a měli výbornou točenou kofolu. Na Paprsku jsme dlouho pobyli a jeden nosánek jsme zlomili. Po cestě šišková válka začala, jedna učitelka to nemile schytala. Nakonec jsme opékali, přitom pár písní zazpívali. Po stezce odvahy jsme šli spát a teď se máme čemu smát.

3. DEN
   Poslední den začal výbornou snídaní. Poté jsme se sbalili a vypravili jsme se do Petříkova na bobovou dráhu a lukostřelbu. Potkali jsme známé druhy živočichů. Na oběd jsme se vrátili do Ostružné a dali jsme si hranolky – hodně hranolek. Výlet se nám moc líbil.